7.3.2017

Služby

Marketing

Zajistíme pro Vás kompletní firemní marketing, plně od A do Z. Marketingový plán, řízení a vyhodnocení kampaní PPC, RTB, Display. Grafika, Tisk a reklamní předměty

Prodej

Vyhledání obchodních příležitostí, zajištění dodavatelů a obchodníků. Pomůžeme Vám s prodejem zboží v široké síti maloobchodních prodejců. Umístění do regálu a instore propagace a akce

Logistika

Zajištění kompletního pohybu zboží a různých druhů zásob. Zajistíme aby bylo vaše zboží v přesném čase čase, v dohodnutém množství, v neporušené 100% kvalitě, na správném místě a za odpovídající náklady.

Skladování

Skladovací služby pro všechny typy zákazníků, eshopy, menší i větší výrobci. Skladovat lze zboží s dlouhou ale i kratší expirací. Zajištění skladnického personálu a vedení skladové evidence.

Věda & Výzkum

Jsme tým s mnohaletými zkušenostmi z akademické a komerční sféry který se věnuje materiálovému inženýrství, aplikací a komercionalizaci nanotechnologií, mikrotechnologií a nových materiálů připravených z přírodních a syntetických látek.

    

Firemní služby na míru

 

U nás spolupracujeme s klienty na individuální úrovni a přesně chápeme požadavky a nároky konkrétních zákazníků a snažíme se senzitivně pomáhat jejich potřebám k plnění firemních dlouhodobých cílů. Jednoduché řešení, které Vás příjemně překvapí.