13.3.2017

Reference

DayDee parfém - Martin Dejdar

Se službami teamu WBC jsem velice spokojen. Zajišťují pro mě distribuci a marketing parfému Daydee. Oceňuji jejich vysoce individuální přístup a jsem rád, že mám v tomto směru obchodního partnera, na kterého se můžu vždy spolehnout….

PEPSICO CZ

Součást mezinárodní společnosti PepsiCo Inc. Na českém trhu vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje, mezi něž patří například Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Rockstar, Evervess, Schwip Schwap a od roku 2000 také výrobky značky TOMA. Pro klienta zajišťujeme kompletní logistické a skladovací služby.

Dollano Baby

Dollano Baby je českou značkou výrobce dětských jednorázových plen. Pro tuto značku zajišťujeme kompletní marketingové služby, skladovací a logistické služby. Dále pro klienta zajišťujeme i budování maloobchodní i velkoobchodní prodejní sítě.     

NahradniDily.cz

E-commerce prodejce náhradních dílů na automobily a motocykly. Kompletní příprava e-shopu včetně nastavení všech on-line i off-line kampaní. Zajištění všech dodavatelsko-odběratelských vztahů, vyhledání a umístění  prodejců a administrativních pracovníků.

Dollano Care

Dollano Care je značka hygienických podložek a jednorázových plen pro seniory. Pro tuto značku zajišťujeme kompletní marketingové služby, skladovací a logistické služby. Rozšiřujeme pro klienta síť B2B prodejců z řad nemocnic, lékařů, lékáren a prodejců hygienického sortimentu.